Elérhetőségek

Pest Megyei Kosárlabda Szövetség

Városháza u. 7
Budapest - 1052

Letöltések

Elkészült a 2017/18-as PMKSZ versenykiírás, valamint a B33-as versenykiírás is.


Csatolt dokumentumok:

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2018/01/22 - 2018/02/05

Amerikai Iskolák Kupája

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMAM1640 MSG B BISB 2018/01/24 16:30 0 - 0 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya Agócs Gábor Antoni Márk
PMAM1639 MSB B BISB 2018/01/24 16:30 0 - 0 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya Kovács András dr.
PMAM1641 Varsity Boys BISB 2018/01/30 16:30 0 - 0 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
PMAM1642 Varsity Girls BISB 2018/02/01 16:30 0 - 0 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya

Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFA0239 Bikák KK Szentendrei KSE 2018/01/23 18:15 0 - 0 British International School Németh Patrik Czupi Márton
PMFA0238 KVSE KÉMÉNYEK Gödi SE 2018/01/24 19:00 0 - 0 Jókai Mór Gimnázium Gyurka Tamás Hamzi Balázs
PMFA0227 KKS U21 PAFC BASKET 2018/01/26 20:15 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
PMFA0250 Százhalombattai KSE - Pedagógus KKS U21 2018/01/28 19:00 0 - 0 Százhalombattai Sportcsarnok
PMFA0241 Szentendrei KSE Gödi SE 2018/01/29 20:30 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMFA0243 KVSE KÉMÉNYEK Miklósi KékRókák KE 2018/01/31 19:00 0 - 0 Jókai Mór Gimnázium
PMFA0242 KKS U21 Bikák KK 2018/01/31 20:15 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
PMFA0236 Bikák KK Játékvezetők 2018/02/01 19:30 0 - 0 British International School
PMFA0217 Játékvezetők Miklósi KékRókák KE 2018/02/03 20:00 0 - 0 British International School

Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFB0863 Nagykőrösi Sólymok KE Hernádi KA 2018/01/22 19:15 0 - 0 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Csongor Gyurkovics István
PMFB0864 KLIKK Zsiráfok SE BKGDSE 2018/01/23 18:30 0 - 0 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok Szájer József Krékity Kornél
PMFB0990 Monor SE Old-ik Hernádi KA U21 2018/01/23 18:30 0 - 0 Szterényi József Sportcsarnok
PMFB0866 Hatvan KK PSZSE-Green Devils 2018/01/24 20:00 0 - 0 Kodály Zoltán Általános Iskola Belák Zoltán Winkler Áron
PMFB0867 Bikák KK U21 DMTK Haraszti Sasok 2018/01/25 18:30 0 - 0 British International School Németh Patrik Szájer József
PMFB0868 Hernádi KA KLIKK Zsiráfok SE 2018/01/26 19:30 0 - 0 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
PMFB0871 PAFC BASKET U21 Bikák KK U21 2018/01/27 17:00 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
PMFB0872 HSE - U23 Nagymaros 2018/01/28 13:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok
PMFB0873 DMTK Haraszti Sasok Hatvan KK 2018/01/29 20:10 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola
PMFB0985 Hernádi KA U21 Nagykőrösi Sólymok KE 2018/02/02 10:00 0 - 0 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
PMFB0869 BKGDSE Monor SE Old-ik 2018/02/02 20:45 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium
PMFB0874 Nagymaros PSZSE-Green Devils 2018/02/04 12:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok
PMFB0890 DMTK Haraszti Sasok HSE - U23 2018/02/04 19:00 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola
PMFB0991 Nagykőrösi Sólymok KE Hernádi KA U21 2018/02/05 19:15 0 - 0 Kossuth Lajos Általános Iskola

Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFJ0461 KLIKK Zsiráfok SE Albertirsai SE 2018/01/23 17:00 0 - 0 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok Szájer József Krékity Kornél
PMFJ0488 Monor SE PARTHUS KSZ 2018/01/24 17:00 0 - 0 József Attila Gimnázium Menyhárt Ferenc Magda János
PMFJ0489 Bikák KK Esztergomi KE U18 2018/01/25 17:00 0 - 0 British International School Németh Patrik Szájer József
PMFJ0463 Gödöllői Sportklub Szentendrei KSE 2018/01/26 19:00 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMFJ0491 Szentendrei KSE Keresztúri SE 2018/01/27 16:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMFJ0490 PARTHUS KSZ Váci Reménység 2018/01/27 16:00 0 - 0 Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola
PMFJ0445 Keresztúri SE Szekszárdi Sólymok 2018/01/28 10:30 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
PMFJ0478 Esztergomi KE U18 Szekszárdi Sólymok 2018/01/28 14:30 0 - 0 Dobó Katalin Gimnázium
PMFJ0492 Keresztúri SE Gödöllői Sportklub 2018/01/29 19:20 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
PMFJ0493 KLIKK Zsiráfok SE Bikák KK 2018/01/30 18:30 0 - 0 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
PMFJ0494 Albertirsai SE Monor SE 2018/01/31 18:30 0 - 0 Evangélikus Általános Iskola
PMFJ0495 Gödöllői Sportklub Albertirsai SE 2018/02/02 19:00 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMFJ0496 Szentendrei KSE Esztergomi KE U18 2018/02/03 16:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMFJ0441 Keresztúri SE Monor SE 2018/02/05 19:20 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.

Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFK0602 Dunaújvárosi Egyetem DSE Esztergomi KE U16 2018/01/23 17:45 0 - 0 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna Belák Zoltán Németh Kitti
PMFK0603 Monor SE Ziccer KS 2018/01/24 17:00 0 - 0 Jászai Mari Általános Iskola Krékity Kornél Vigh Balázs
PMFK0601 Százhalombattai KSE Batta Boys Beszterce Kosárlabda Klub 2018/01/25 17:30 0 - 0 Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Gyurka Tamás Jurászik László
PMFK0604 Ziccer KS Esztergomi KE U16 2018/01/27 09:00 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola
PMFK0605 Szentendrei KSE Monor SE 2018/01/27 14:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMFK1341 PAFC BASKET PSZSE - Kisördögök 2018/01/27 15:00 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
PMFK0607 Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club Miklósi KékRókák KE 2018/01/28 10:00 0 - 0 Éltes Mátyás Általános Iskola
PMFK0608 Nagymaros Százhalombattai KSE Batta Boys 2018/01/28 10:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok
PMFK0600 Miklósi KékRókák KE Szentendrei KSE 2018/01/29 18:15 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont
PMFK0609 Ferences DSE Dunaújvárosi Egyetem DSE 2018/01/30 17:45 0 - 0 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
PMFK0606 Beszterce Kosárlabda Klub Gödöllői Sportklub 2018/02/01 15:30 0 - 0 Salgótarjáni Intézet
PMFK0543 Monor SE Százhalombattai KSE Batta Boys 2018/02/02 17:00 0 - 0 Jászai Mari Általános Iskola
PMFK0610 Gödöllői Sportklub Nagymaros 2018/02/03 14:00 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMFK1348 Ferences DSE PAFC BASKET 2018/02/03 15:00 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
PMFK0611 PSZSE - Kisördögök Beszterce Kosárlabda Klub 2018/02/03 15:20 0 - 0 Pásztói Dózsa György Általános Iskola
PMFK0612 Esztergomi KE U16 Szentendrei KSE 2018/02/04 13:00 0 - 0 Dobó Katalin Gimnázium
PMFK0613 Miklósi KékRókák KE Százhalombattai KSE Batta Boys 2018/02/05 18:15 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont

Pest Megye - Leány Kadett - Veres László

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMNK0749 Miklósi KékGólyák Százhalombattai KSE 2018/01/26 17:30 0 - 0 Baksay Sándor Református Gimnázium
PMNK0752 PARTHUS KSZ Dunakeszi Kiscicák 2018/01/29 16:30 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
PMNK0755 Miklósi KékGólyák PARTHUS KSZ 2018/02/01 18:15 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont
PMNK0753 Gödöllői Sportklub Nagykőrösi Sólymok KE 2018/02/03 16:00 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola

Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMLS1646 Nagykőrösi Sólymok KE Ziccer KS 2018/01/27 12:30 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola
PMLS1648 Óbudai Kaszások Nagykőrösi Sólymok KE 2018/01/27 14:00 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola
PMLS1647 Ziccer KS Óbudai Kaszások 2018/01/27 15:30 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu