/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Heti Műsor, 2020/02/24 - 2020/03/09

Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFFB1181 Monor SE Monor SE Old-ik 2020/02/25 19:30 0 - 0 József Attila Gimnázium Belák Zoltán Gombos Márk Bálint
PMFFA1162 Monori SE - Gorillaz BKG-Veresegyház 2020/02/26 19:30 0 - 0 Szterényi József Sportcsarnok Sentényi Barna Gyurka Tamás
PMFFA1173 MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE Szentendrei KSE U20 2020/02/28 19:30 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont
PMFFB1021 Monor SE Váci Reménység 2020/02/29 16:00 0 - 0 József Attila Gimnázium
PMFFA1185 Szentendrei KSE U20 Pilis Basket 2020/02/29 16:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMFFB1104 Nagymaros DMTK Haraszti Sasok 2020/03/01 15:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok
PMFFA1103 BKG-Veresegyház Waldorfi Bikák 2020/03/03 20:00 0 - 0 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
PMFFB1185 DMTK Haraszti Sasok Váci Reménység 2020/03/03 20:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
PMFFA1052 MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE Monori SE - Gorillaz 2020/03/06 19:30 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont
PMFFA1171 BKG-Veresegyház Százhalombattai KSE 2020/03/06 20:00 0 - 0 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok

Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFJ1182 Salgótarjáni KI Monor SE 2020/02/24 18:00 0 - 0 Városi Sportcsarnok - Monor
PMFJ1183 Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület Miklósi KékRókák Kosárlabda Egyesület Kunszentmiklós 2020/02/24 19:15 0 - 0 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagy Joel Pásztor Patrik
PMFJ1184 Bikák KK PSZSE-Zöldördögök 2020/02/25 19:30 0 - 0 British International School Jurászik László Mátyus Zoé Grèta
PMFJ1166 Esztergom U18 Miklósi KékRókák Kosárlabda Egyesület Kunszentmiklós 2020/02/29 16:00 0 - 0 Dobó Katalin Gimnázium
PMFJ1193 PSZSE-Zöldördögök Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület 2020/02/29 16:20 0 - 0 Zsigmond Király Általános Iskola
PMFJ1192 DUE DSE - Villámok Salgótarjáni KI 2020/03/01 11:00 0 - 0 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
PMFJ1194 Miklósi KékRókák Kosárlabda Egyesület Kunszentmiklós Bikák KK 2020/03/01 15:00 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont
PMFJ1191 Monor SE Szentendrei KSE 2020/03/02 18:00 0 - 0 Városi Sportcsarnok - Monor
PMFJ1206 Ferences DSE Miklósi KékRókák Kosárlabda Egyesület Kunszentmiklós 2020/03/04 18:15 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont
PMFJ1136 Ferences DSE DUE DSE - Villámok 2020/03/05 17:30 0 - 0 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
PMFJ1201 Szentendrei KSE Bikák KK 2020/03/07 16:00 0 - 0 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
PMFJ1202 Salgótarjáni KI Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület 2020/03/07 16:00 0 - 0
PMFJ1156 PSZSE-Zöldördögök DUE DSE - Villámok 2020/03/08 13:30 0 - 0 Zsigmond Király Általános Iskola
PMFJ1203 Salgótarjáni KSE (Sport Salgó Kft.) Monor SE 2020/03/09 18:00 0 - 0 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok

Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMFKC1021 PILIS BASKET Monor SE 2020/02/29 09:00 0 - 0 Paduai Szent Antal Iskola
PMFKD1022 Esztergom U16 Váci Reménység 2020/02/29 18:00 0 - 0 Dobó Katalin Gimnázium
PMFKD1021 FKSE SZEKSZÁRD OSE Lions U16/B 2020/03/01 11:00 0 - 0 Gyakorló Általános Iskola
PMFKC1023 Miklósi KékRókák KE Szentendrei KSE 2020/03/01 12:30 0 - 0 Miklóssy János Sportközpont
PMFKC1022 SZKHSE Gödöllői Sport Klub 2020/03/03 18:30 0 - 0 Budai 2 László Sportcsarnok
PMFKC1031 Gödöllői Sport Klub PILIS BASKET 2020/03/07 11:00 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMFKC1013 Monor SE SZKHSE 2020/03/08 13:00 0 - 0 József Attila Gimnázium

Pest Megye - Leány Kadett - Veres László

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMLK1031 Monor SE BKG U16LPM 2020/02/27 19:30 0 - 0 Szterényi József Sportcsarnok Belák Zoltán Magda János József
PMLK1082 Gödi SE PSK-Hernád 2020/02/29 10:00 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
PMLK1114 Salgó Basket Szécsény BKG U16LPM 2020/03/04 17:00 0 - 0 PSZF Tornaterme
PMLK1112 Parthus SE Gödi SE 2020/03/05 18:50 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
PMLK1132 Salgó Basket Szécsény Gödi SE 2020/03/07 13:15 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
PMLK1091 PSK-Hernád Monor SE 2020/03/07 16:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola

Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMLS1133 OSE Amazonok Pénzügyőr Sportegyesület 2020/02/26 17:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Vigh Balázs Sersovszky Gergely Péter
PMLS1081 Atomerőmű SE OSE Amazonok 2020/02/28 18:00 0 - 0 Paks, ESZI csarnok
PMLS1083 Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület Pénzügyőr Sportegyesület 2020/03/01 11:00 0 - 0 Rákóczi Általános Iskola
PMLS1143 Nagymaros OSE Amazonok 2020/03/01 13:00 0 - 0 Kismarosi Sportcsarnok
PMLS1131 Atomerőmű SE Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület 2020/03/06 18:00 0 - 0 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok

Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMSFRA1021 Beszterce KK Herceghalmi Tigrisek 2020/02/28 15:30 0 - 0 PSZF Tornaterme
PMSFRC1023 DMTK Haraszti Sasok Szentendrei KSE 2020/02/29 10:00 0 - 0
PMSFRB1011 Alba Fehérvár Esztergom U14 2020/02/29 13:00 0 - 0 Alba Regia Sportcsarnok
PMSFRB1022 BLF KK Esztergom U14 2020/03/01 10:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
PMSFRC1021 BSC Gödöllői Sport Klub 2020/03/07 09:00 0 - 0 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
PMSFRC1012 Gödöllői Sport Klub BTDSE Taksonyi Ördögök 2020/03/07 10:45 0 - 0 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
PMSFRC1071 BSC BTDSE Taksonyi Ördögök 2020/03/07 12:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu