/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla - Eredmények - "A" csoport

hun_pes_nfj 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMNFA1122 PILIS BASKET BKG PRIMA AKADÉMIA U1. 2020/01/31 19:40 48-65
(9-9, 14-23, 11-13, 14-20)
Paduai Szent Antal Iskola Dr. Kovács András Tatár Domonkos
PMNFA1063 Gödi SE Kiss Lenke KA 2020/02/01 16:30 58-88
(13-25, 16-26, 13-18, 16-19)
Huzella Tivadar Általános Iskola Gyurkovics István János Antoni Márk Ágoston
PMNFA1113 DMTK Haraszti Sasok PILIS BASKET 2020/02/02 17:00 73-44
(-, -, -, -)
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Stickel Balázs Czupi Márton
PMNFA1092 Gödi SE BKG PRIMA AKADÉMIA U1. 2020/02/06 18:50 49-78
(10-24, 6-25, 15-18, 18-11)
Huzella Tivadar Általános Iskola Lázár Zsigmond György Agócs Gábor Mihály
PMNFA1144 Parthus SE Gödi SE 2020/02/08 12:00 28-82
(7-27, 7-12, 6-15, 8-28)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Tatár Domonkos Porkoláb Mercédesz Anett

Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla - Eredmények - "B" csoport

hun_pes_nfj 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMNFB1131 BKG PRIMA AKADÉMIA U1. Nagykőrösi Sólymok . 2020/02/08 16:00 23-74
(8-15, 4-18, 3-22, 8-19)
Batthyány Kázmér Gimnázium Czupi Márton Bolyki Dávid

Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla - Eredmények - Rájátszás - Alsóház

hun_pes_nfj 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMNFRB1051 Százhalombattai KSE Miklósi KékGólyák 2020/02/17 18:30 56-52
(19-15, 12-15, 12-11, 13-11)
Eötvös Lóránd Általános Iskola Belák Zoltán Stickel Balázs

Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla - Műsor - Rájátszás - felsőház

hun_pes_nfj 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMNFRA1011 Kiss Lenke KA Nagykőrösi Sólymok . 2020/02/25 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Czupi Márton Hamzi Virág
PMNFRA1012 Százhalombattai KSE -. DMTK Haraszti Sasok 2020/02/28 19:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
PMNFRA1032 DMTK Haraszti Sasok Monor SE 2020/03/05 20:30 Albertirsa Újcsarnok

Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla - Műsor - Rájátszás - Alsóház

hun_pes_nfj 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
PMNFRB1012 Miklósi KékGólyák Gödöllői Sport Klub 2020/02/26 18:15 Miklóssy János Sportközpont Agócs Gábor Mihály Varga Dániel Géza
PMNFRB1022 Gödi SE Parthus SE 2020/02/29 16:30 Huzella Tivadar Általános Iskola
PMNFRB1021 Gödöllői Sport Klub Százhalombattai KSE 2020/03/01 10:00 Petőfi Sándor Általános Iskola
PMNFRB1032 Gödöllői Sport Klub BKG PRIMA AKADÉMIA U1. 2020/03/04 17:45 Petőfi Sándor Általános Iskola

Tabellák

Alapszakasz - "A" csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 DMTK Haraszti Sasok 12 0.92 22 10 2 910 633
2 BKG PRIMA AKADÉMIA U18LM 12 0.88 21 9 3 844 621
3 Kiss Lenke KA 12 0.83 20 8 4 943 727
4 PILIS BASKET 12 0.83 20 8 4 752 606
5 Gödi SE 12 0.63 15 3 9 670 803
6 Százhalombattai KSE * 12 0.63 15 4 8 601 820
7 Parthus SE 12 0.50 12 0 12 428 938

Alapszakasz - "B" csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület 12 0.96 23 11 1 907 577
2 Monor SE 11 0.86 19 8 3 655 643
3 Százhalombattai KSE - 2 12 0.83 20 8 4 801 664
4 Pénzügyőr Sportegyesület 11 0.77 17 6 5 740 675
5 Miklósi KékGólyák 12 0.67 16 4 8 677 853
6 BKG PRIMA AKADÉMIA U18LSZ 12 0.63 15 3 9 538 713
7 Gödöllői Sport Klub 12 0.54 13 1 11 700 893

Rájátszás - felsőház - Rájátszás - felsőház

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület 4 0.88 7 3 1 278 197
2 DMTK Haraszti Sasok 6 0.83 10 4 2 398 374
3 Kiss Lenke KA 6 0.75 9 3 3 431 408
4 Százhalombattai KSE - 2 4 0.75 6 2 2 211 238
5 BKG PRIMA AKADÉMIA U18LM 6 0.75 9 3 3 359 363
6 PILIS BASKET 6 0.67 8 2 4 312 355
7 Monor SE 4 0.63 5 1 3 198 252

Rájátszás - alsóház - Rájátszás - Alsóház

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Miklósi KékGólyák 1 0.50 1 0 1 52 56
2 Százhalombattai KSE 1 1.00 2 1 0 56 52

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu